آموزش انتقال تصویر دستگاه DVR با P2P بدون نیاز به IP Static

شاید تصمیم گرفته اید یک خانه مناسب کرایه کنید و یا تصمیم دارید در محل اقامت خود یک اپارتمان شیک را دربیت در اختیار بگیرید.در اینجاست که به فکر رزرو یک اتاق یا خانه راحت می افتید.قطعا یکی از ویژگی های یک ساختمان مناسب نزدیک بودن ان به مراکز خرید و سینما و مکان های زیارتی میباشد.مهمانپذیرهای ایران سوئیت تمام این قابلیت ها را یکجا در اختیار شما قرار می دهند و همچنین تمام اپارتمان های ما نزدیک به مترو و وسایل نقلیه شهری می باشند. شرکت ایران سوئیت تمام تلاش خود را می کند تا مشتریان خود را از بهترین امکانات رفاهی در طول شبانه روز بهرمند سازد و انها بتوانند با خیال راحت در طول مسافرت از محل اقامت خود لذت ببرند.بالطبع تمام مشتریان ایرانی ما دوست دارند با خانواده خود در مکانی شاد و ارام مسافرت را سپری کنن. شما با اجاره اپارتمان مبله در تهران و یا مشهد و سایر شهرها می توانید از تخفیفات ایران سوئیت بهرمند شوید.تمام اپارتمان ها به صورت سوئیت و با تمام امکانات رفاهی در اختیار مشتریان قرار میگیرند و شما با خیال اسوده می توانید قبل از سفر رزرو خود را از طریق سایت انجام دهید.

p2p مخفف عبارت Peer to Peer است.

ارائه دهندگان اینترنت یا همان ISP ها در حالت عادی به تمام کاربرانشان یک IP دینامیک ارائه می دهند . در واقع هر بار که شما مودم خود را خاموش و روشن میکنید آدرس IP شما تغییر میکند .

برای اینکه بتوانید انتقال تصویر انجام دهید باید محل دستگاه مشخص باشد در واقع باید از طریق شبکه شناسایی شده که بتوان تصویر آن را انتقال داد که این موضوع با وجود ای پی دینامیک میسر نیست . لذا باید با پرداخت هزینه ای ای پی ثابت یا همان IP Static تهیه کرد .

اما روش های دیگری وجود دارد که شما بدون پرداخت هزینه اضافه انتقال تصویر DVR و دوربین های مداربسته تان را انجام دهید . روش اول روش انتقال تصویر از طریق DDNS است که قبلا آن را بررسی کرده ایم . و روش دیگر که روش بهتری است روش انتقال تصویر دستگاه DVR با فناوری P2P است .

در روش انتقال تصویر با DDNS هر بار که دستگاه به اینترنت متصل می شود IP دستگاه به یک IP ثابت تبدیل می شود . اما در فناوری P2P شناسه مد نظر همان آدرس سخت افزاری یا مک آدرس است که مد نظر است لذا برای شناسایی آن نیاز به انجام یک مرحله اضافه نیست که این مزیت بزرگی است .

اکثر دستگاه ها و زیرساخت ها از فناوری P2P پشتیبانی میکنند حال آنکه در مورد فناوری DDNS اینگونه نیست .

در فناوری P2P اطلاعات با امنیت بیشتر منتقل می شوند .