روزولوشن های تصویر در دوربین های مداربسته شبکه

دوربین مداربسته شبکه اکسیس

شاید تصمیم گرفته اید یک خانه مناسب کرایه کنید و یا تصمیم دارید در محل اقامت خود یک اپارتمان شیک را دربیت در اختیار بگیرید.در اینجاست که به فکر رزرو یک اتاق یا خانه راحت می افتید.قطعا یکی از ویژگی های یک ساختمان مناسب نزدیک بودن ان به مراکز خرید و سینما و مکان های زیارتی میباشد.مهمانپذیرهای ایران سوئیت تمام این قابلیت ها را یکجا در اختیار شما قرار می دهند و همچنین تمام اپارتمان های ما نزدیک به مترو و وسایل نقلیه شهری می باشند. شرکت ایران سوئیت تمام تلاش خود را می کند تا مشتریان خود را از بهترین امکانات رفاهی در طول شبانه روز بهرمند سازد و انها بتوانند با خیال راحت در طول مسافرت از محل اقامت خود لذت ببرند.بالطبع تمام مشتریان ایرانی ما دوست دارند با خانواده خود در مکانی شاد و ارام مسافرت را سپری کنن. شما با اجاره اپارتمان مبله در تهران و یا مشهد و سایر شهرها می توانید از تخفیفات ایران سوئیت بهرمند شوید.تمام اپارتمان ها به صورت سوئیت و با تمام امکانات رفاهی در اختیار مشتریان قرار میگیرند و شما با خیال اسوده می توانید قبل از سفر رزرو خود را از طریق سایت انجام دهید.

رزولوشن یا تفکیک پذیری تصویر المانی است که از طریق آن میزان تشخیص جزئیات در تصاویر را محاسبه می کنند.

در دوربین های مداربسته انالوگ که نوع رایجتر از دوربین های مداربسته هستند روزولشن تصویر از طریق واحد تیوی لاین TVL نشان نداده می شود. این تفکیک پذیری میتواند در عمل تا ۷۲۰TVL باشد. البته ممکن است دوریبن هایی با روزولوشن بالاتر از ۷۲۰ نیز ساخته شوند اما بالاترین روزولشن قابل انتقال از طریق سیستم انالوگ بر روی ۷۲۰ TVL محدود خواهد بود.

در سیستم های دیجیتال که سیستم مداربسته شبکه نیز بخشی از آن است هیچ گونه محدودیتی از نظر تئدریک برای رزولوشن تصویر وجود ندارد اما در حال حاضر دوربین های مداربسته شبکه با کیفیت تا ۱۰مگا پیکسل ساخته می شوند و در ایران دوربین های تا ۵مگا پیکسل در دسترس هستند.

رزولوشن های رایج برای تصویر دوربین های مداربسته شبکه عبارتند:

 

۵مگا پیکسل: ۲۵۹۲×۱۹۴۴

۳مگا پیکسل: ۲۰۴۸×۱۵۳۶

۲مگا پیکسل: ۱۶۰۰×۱۲۰۰

۱مگا پیکسل: ۱۲۸۰×۹۶۰

VGA روزولوشن: ۶۴۰×۴۸۰

 

مقالات جدید در وبسایت دوربین مدار بسته